Нова назва, стиль та слоган: як у Франківську оновили драмтеатр

 • Сьогодні, 29 січня, в Івано-Франківську драмтеатр презентував фірмовий візуальний стиль театру, новий сайт та нову систему бронювання і продажу квитків, зокрема і нову назву.

  Фірмовий візуальний стиль Франківського драмтеатру розробила львівська дизайнерка Ольга Марусин, яка каже, що сучасний театр – це, насамперед, експеримент, тому стиль має бути гнучким і відкритим. Для логотипу і стилю загалом обрано модульну структуру, що стає базою для подальшої імпровізації і дозволяє сміливо імпровізувати з простором і ритмом.

  “Думаю, що те, заради чого ми сьогодні тут зібрались, вартувало такого довго часу реалізації. Наш новий бренд вже почав виходити, і  він буде таким, яким ви сьогодні його бачите. Ми довго думали, що і як зробити, бо не хотіли чогось боятися нового, тому ламали стереотипи”, – пояснює Ростиcлав Держипільський, художній керівник театру.

  Зі свого боку дизайнерка пояснює, що модульною структурою стала українська вишивка, але якщо подивитись на сучасний імпровізаційний театр, то він має свою іншу структуру, тому вона намагалась це все поєднати. Разом з новим стилем придумали і новий слоган. Варіантів було багато, але зупинились на: “Твій світ. Твій всесвіт. Твій театр”.

  Окрім того, у театрі запровадили систему онлайн-бронювання та продажу квитків. З лютого театр вводить в експлуатацію електронну систему “Maestro Ticket System”, яка передбачає не лише онлайн-сервіс. Також на вході до театру буде встановлено новітнє обладнання для сканування квитків. Директор ТОВ “Maestro Ticket System” Олександр Порядченко запевняє, що підробити квитки чи пройти по одному квитку понад одній особі буде не можливо.

  На стадії завершення і розробка нового офіційного сайту театру, який створюють з урахуванням побажань глядачів. Роман Прокопишин, розробник нового сайту, каже, що ставили перед собою завдання підкреслити новий дизайн, дозволити заходити на нього з мобільних пристроїв та планшетів та додати багато візуального контенту.

  “Всі хочуть бачити яскраву нову картинку, тому ми наповнюємо цим сайт”, – каже Прокопишин.

 • Репертуар театру буде складений на три місяці вперед, тому бронювати квитки тепер буде значно легше. Як каже Олександр Порядченко, після переведення квитків у електронний вигляд людям буде зручніше.

  “Найголовніше у оптимізації театру – не тільки продавати квитки у касі театру, а взагалі по цілій Україні. Тому і буде запущено роботу кол-центу та систему електронного чату на сайті”, – каже директор ТОВ “Maestro Ticket System”.

  Нагадаємо, у Франківську з глядачами розмовляли на інтимні теми: в драмтеатрі показали on-line провокацію.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!