Очне навчання у школах Франківська підтримує лише третина батьків

 • 70% батьків школярів висловилися за онлайн-навчання з 1 вересня.

  Наразі лише третина батьків івано-франківських школярів підтримує ідею відновлення очного навчання у школах з 1 вересня, решта висловилися за дистанційну форму, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на zaxid.net.

  Відтак, влада Івано-Франківська розглядає варіанти розпочати навчання у школах або в онлайн-режимі, або за змішаною формою.

  Про такі плани повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. За словами мера, наразі у місті перевірили усі заклади освіти перед початком нового навчального року, на усунення недоліків з облаштування укриттів планують виділити додаткові кошти. Разом із тим лише 30% опитаних батьків школярів готові до початку очного навчання у школах з вересня.

  «Я думаю, що сьогодні ситуація така, що будемо починати навчальний рік або онлайн, або за змішаною формою. Ми бачимо й по опитуванню батьків, близько 70% виступили за онлайн форму. Відповідно 30% хочуть, щоб діти навчались очно», — зазначив Руслан Марцінків.

  За його словами, лише у восьми школах Івано-Франківська є батьки-прихильники очного навчання, шість із них – у навколишніх селах. 

 • «Розуміємо, що ситуація змінюється щотижня, але ми готуємося. Укриття згодяться незалежно від того, чи буде очне навчання, адже вони будуть придатні для цивільного населення», — наголосив Руслан Марцінків.

  Нагадаємо, В Україні створили петицію про заборону очного навчання в усіх закладах освіти до закінчення війни.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!