Особисто захищатиму кожного чесного поліцейського, – Хатія Деканоідзе

 • Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе під час церемонію складання присяги новими патрульними поліцейськими в Івано-Франківську наголосила на тому, що кожен з тих, хто заступив на службу, покаже справжній стандарт, якою має бути професійна поліція.

  «Я переконана, що нам вдасться виконати усе заплановане. Ми поступово рухаємося до виконання наших спільних завдань. Найголовніше, ми маємо зрозуміти, що за нами стоїть наша країна. Іншого шляху у нас немає. Я впевнена, що ці хлопці та дівчата реально заслуговують на право служити в поліції і вони покажуть справжній стандарт, якою має бути справжня професійна поліція, що захищає людей», – зазначила Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

  Разом із тим Хатія Деканоідзе подякувала за гостинність усім мешканцям Івано-Франківська, які, незважаючи на несприятливі погодні умови, завітали на церемонію складання присяги новими патрульними поліцейськими.

  «Ми повинні працювати як одна велика родина, і патрульні поліцейські, і всі департаменти, загалом, всі співробітники, які працюють у Національній поліції України. Я буду особисто захищати кожного чесного поліцейського», – зазначила Голова Національної поліції України.

  IMG_0176

  Після церемонії складання Присяги Хатія Деконоідзе оглянула приміщення «Кол-центру» (гаряча лінія «102»), де в нових умовах, за новою схемою працюватимуть поліцейські, які прийматимуть телефонні повідомлення від громадян зі всієї області, а відтак передаватимуть інформацію у територіальні підрозділи для негайного реагування та виїзди на місце події.

  Також Голова Національної поліції України провела зустріч з особовим складом Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

  Нагадаємо, Патрульні поліцейські Івано-Франківська склали присягу на вірність народу України.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!