Палац Потоцьких передали у власність міста

 • Сьогодні, 27 жовтня, в Івано-Франківську проводять сесію міської ради. Одним із розглянутих стало питання передачі Палацу Потоцьких у власність міської ради.

  Як зазначив міський голова, він мав зустріч з підприємцем і йшлося про те, що дане питання піднімається вже не перший рік поспіль і його таки потрібно вирішити.

  ТОВ «Карпатська Нафтова Компанія» погодилась пожертвувати місту військове містечко №4, що розташоване за адресою вул. Шпитальна, 5 для використання об’єкта нерухомості з метою задоволення мистецьких, соціальних, культурних, рекреаційних потреб громади міста, з правом виконання будь-яких робіт та прийняття будь-яких рішень необхідних для досягнення мети використання об’єкта нерухомості.

  Це означає, що палац Потоцьких, який розташований за цією адресою, стане власністю міста, сьогодні за це проголосували і депутати.

  Міський голова Руслан Марцінків також зазначив, що тепер дуже важливо визначитися з тим, що саме буде на території Палацу Потоцьких, потрібно буде радитися з громадою і, звісно, це потягне за собою певні витрати.

  Нагадаємо, В Палаці Потоцьких “стратили” штани та провели джинсовий показ мод

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!