Переможці конкурсів проекту “Громада на мільйон” на 1+1 вирушать до Австрії

 • Другим призом стане навчання на фермі та перейняття досвіду для створення власного господарства.

  У неділю, 18 лютого, о 10.05 телеглядачі “1+1” побачать новий випуск соціального бізнесово-розважального проекту “Громада на мільйон”, який створено спільно з програмою підтримки децентралізації  в Україні Агентства США з міжнародного розвитку USAID-Dobre, передає 1+1.

  У проекті об’єднані громади України змагаються за інвестиції в розмірі 1 мільйона гривень від фонду WNISEF, створюючи проекти для поліпшення життя в регіонах. Після випробувань минулих випусків у проекті залишилось чотири громади, а Скала-Подільська ОТГ залишила “перегони за мільйон”. Боротьбу за головний приз продовжать Печеніжинська, Бузька, Новопсковська і Княгининівськаа об’єднані громади.

  У новому випуску представники громад відвідають одну з найбільших українських ферм з вирощування овець “Меринос-Захід”, створену за європейським зразком, на якій на них чекають цікаві випробування від власника ферми Дмитра Огньова та особливі призи.

  У четвертому випуску проекту Дмитро проведе екскурсію власною фермою, поділиться своїм досвідом створення фермерського господарства високого рівня і перевірить вміння громад працювати в команді. Представники об’єднаних громад і телеглядачі вперше зможуть зазирнути “за лаштунки” унікального бізнесу, який відповідає найвищим стандартам, і дізнаються секрет успіху фермерського господарства “Меринос-Захід”.

  Крім того, Дмитро Огньов приготував  унікальні призи для інших учасників.  Один із них – поїздка до Австрії на родові ферми для отримання європейського досвіду.  Там представник об’єднаної громади зможе не тільки перейняти давні австрійські традиції ведення фермерського бізнесу, побачити нові технології і дізнатись секрети приготування унікальних м’ясних продуктів найвищої якості, але і познайомиться з радником Міністра аграрної політики Австрії та досвідченими бізнесменами.

 • Другим призом від Дмитра стане навчання на його фермі та перейняття досвіду для створення власного господарства.

  Які громади отримають цінні призи від бізнесмена, інвестора і ведучого Дмитра Огньова, та як працює господарство “Меринос-Захід”, телеглядачі побачать у неділю, 18 лютого, о 10.05 на “1+1” у новому випуску проекту “Громада на мільйон”.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!