Переслідування на батьківщині: родина з Білорусі попросила захисту в Україні

 • Родина з дітьми із Республіки Білорусь на українсько-білоруському кордоні в Чернігівській області попросила міжнародного захисту через переслідування на батьківщині.

  Про це на своєму сайті повідомила Держприкордонслужба України.

  “Двоє дорослих (чоловік та жінка) разом із дітьми прибули в один із пунктів пропуску на українсько-білоруській ділянці кордону в межах Чернігівської області. Під час прикордонного контролю громадяни одразу звернулися до військовослужбовців Державної прикордонної служби України, зазначивши, що вони потребують додаткового захисту через утиски в своїй країні”, – йдеться у повідомленні.

  За словами чоловіка, утиски з боку правоохоронних органів Білорусі родина відчувала вже певний час. Однак виїхати з країни вирішила, коли на главу сімейства завели надуману, як він сказав, справу, пов’язану з хабарництвом.

  На кордоні іноземцям роз’яснили порядок звернення за захистом відповідно до українського законодавства та оформили їм в’їзд в Україну. До підрозділу міграційної служби направили відповідне повідомлення.

 • Держприкордонслужба зазначає, що за останній час у пунктах пропуску на державному кордоні України захисту попросило 15 громадян Білорусі.

  Нагадаємо, депутат Івано-Франківської міськради підтримав білоруських протестувальників.  

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!