Попри проблеми з казначейством: в Івано-Франківську роблять поточний ремонт доріг (фото)

 • Активно працюють сьогодні франківські комунальники на вулиці Симона Петлюри, повідомляють “Оперативні новини”.

  Як пояснює заступник міського голови, директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради Михайло Смушак, поточний ремонт тут в розпалі і проходить на двох ділянках, де було найгірше дорожнє покриття.

  Зокрема, в районі світлофору та перехрестя з вулицею Польовою. Також тут вирішили відремонтувати й заїзд до підприємства “УТОС”, де працюють люди з вадами зору. А також в районі світлофору поруч заправки “ОККО”. Паралельно проведуть ремонт заїзду до гаражного кооперативу.

  «Це поточний ремонт, але робимо його суцільним шаром, щоб не утворювались ями. Сподіваємось кращих часів, коли ми зможемо провести на цій вулиці капітальний ремонт», – додає Михайло Смушак.

  Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків зауважує, що насамперед в місті проводять роботи, щоб підтримувати асфальтне покриття в нормальному стані.

  «Є проїзні дороги, які сильно зношуються. Тому треба підсилювати їх, треба робити поточний ремонт. Звісно, що є проблеми, коли казначейство не пропускає кошти. Але місто має бути чистим, впорядкованим, ми маємо давати проїзд автомобілям. Ці дороги вже не підлягали ямковим ремонтам. Звісно, ми не можемо робити цілі дороги, але частини вирізаємо, частини асфальтуємо, щоб дати проїзд», – каже міський голова Руслан Марцінків.

  Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що у Франківську розпочали ремонт вулиці Петлюри

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!