Програма і стратегія: як розвиватимуть Прикарпаття у 2020-2027 роках

Сьогодні, 21 лютого, в Івано-Франківську відбувається пленарне засідання 34-ї сесії Івано-Франківської обласної ради.

Депутати подали шість звернень до президента і ВРУ, які стосувалися ринку землі, медичної реформи, місцевих виборів та інших болючих тем. Після цього вони перейшли до інших питань порядку денного.

Зокрема, обранці розглянули програму соціально-економічного та культурного розвитку області на 2020 рік. Дмитро Романюк, заступник голови ОДА, розповів про те, як розвиватиметься Івано-Франківщина у 2020 році.

“У програмі внесено всі важливі напрямки, буде продовження реалізації успішних проєктів попередніх років. Це і капітальне будівництво, і розвиток промисловості, і екологічні питання, і розвиток туристичної галузі, і ще багато пунктів”, – сказав Дмитро Романюк.

Зокрема, очікується збільшення обсягів виробництва промислової продукції на 3%, скорочення споживання паливно-енергетичних ресурсів за рахунок альтернативної енергетики, зростання видобування нафти на 4% і газу на 3%, подальше створення опорних шкіл, проведення лісовідновлення на площі 1800 гектарів, ремонт 75 кілометрів доріг, розвиток туристичної сфери тощо.

Крім того, депутати розглянули і масштабну Стратегію розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки.

Згідно цього документу, Івано-Франківщину бачать як комфортний, доступний і безпечний для проживання регіон з високим рівнем життя, високорозвинений культурний, туристичний, курортно-рекреаційний центр України з конкурентоспроможною та інноваційною економікою. 

“Місія Івано-Франківщини – забезпечення добробуту, доступності та високої якості життя теперішнього і майбутніх поколінь в умовах розвитку конкурентоспроможної та інноваційної економіки на засадах збереження культурних традицій, природних особливостей та переваг краю”, – йдеться у стратегії.

Депутати облради проголосували “за” обидва рішення.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!