Проти будівництва вапняного комплексу: на Прикарпатті люди перекрили дорогу

 • Жителі села Стриганці, що на Прикарпатті, продовжують блокувати дорогу до місцевого кар’єру.

  До них долучилися жителі сусідніх сіл Побережжя і Довге. Люди протестують проти будівництва вапняного комплексу, зокрема, печей для випалення вапняку на їхній території, пишуть “UA: Карпати”.

  Ми не розходимося, ми чекаємо на владу. Але вона до нас не їде, і ми продовжуємо чекати, бо казали, що директор кар’єру мав би з’явитися сьогодні і показати нам документи. Людей тут є багато, ми чергуємо цілодобово“, – розповіла жителька Стриганців Мар’яна Коморовська.

  Блокування дороги підтвердив і сільський голова Стриганців Андрій Максимів. Він розповів, що керівництво кар’єру обіцяє зустрітися з жителями Стриганців 16 лютого.

  27 січня 70 жителів села Стриганці Тисменицького району заблокували 5 автомобілів-бетономішалок, що їхали з місцевого кар’єру. Учасники акції протесту розповіли, що причиною блокування вантажівок є небажання людей, аби в селі випалювали вапняк.

  Нагадаємо, що уже не один рік на території села Стриганці Тисменицького району працює кар’єр, де добувають декоративний та будівельний камінь, вапняк, крейду і сланці. Нещодавно керівництво кар’єру запропонувало встановити у Стриганцях та сусідньому селі Довгому вапняні печі. Однак група селян виступила проти, стверджуючи, що таке виробництво негативно впливатиме на довкілля. Більше у матеріалі – “Вапно розбрату”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!