Прикарпатська спортсменка Ярина Костюк здобула срібло на міжнародному турнірі з тхеквондо

• У змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів з різних країн.

З 11 по 13 жовтня в місті Ніш (Сербія) відбувся перший в історії сучасного олімпійського тхеквондо кваліфікаційний турнір серед юніорів та кадетів класу G3 до European Grand Prix. У змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів з різних країн, серед яких були й представники Івано-Франківської області – члени збірної команди України серед юніорів та кадетів.

Як інформують в Управлінні спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, срібну медаль та кваліфікацію на Гран-прі виборола Ярина Костюк, яка посіла 2 місце. Вона представляє ДЮСШ №1 Івано-Франківської обласної ради. Її тренерами є Уляна та Олександр Корсак.

Роман Годима у третьому поєдинку за вихід до півфіналу поступився спортсмену з Греції, який згодом став переможцем у ваговій категорії. В результаті, Роман посів 5 місце. Він представляє Івано-Франківський спортивний ліцей Івано-Франківської обласної ради. Тренери – Уляна та Олександр Корсак.