Прикарпатські атлети везуть нагороди з чемпіонату України по бодібілдингу та фітнесу

• 18 жовтня в Дніпропетровську завершився чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу-2015, на якому успішно виступили атлети з Івано-Франківська. Зокрема, Андрій Дацишен став абсолютним переможцем змагань у категорії «менсфізік», а Озарій Пронін здобув «бронзу» у змаганнях з чоловічого фітнесу.

«Маємо абсолютного переможця в найпопулярнішій категорії серед чоловіків – «мен-фізік». Ним став Андрій Дацишен, який змагався серед атлетів зі зростом до 178 см. У його категорії за перемогу змагалися 35 учасників. Натомість в іншій ростовій категорії понад 178 см виборов перемогу харківчанин. Відтак між обома переможцями обирали абсолютного найкращого. Наш Андрій переміг. Варто додати, що в обох категоріях було біля шести десятків учасників. Ще одну нагороду – бронзову – здобув для Прикарпаття в чоловічому фітнесі Озарій Пронін, а Роман Петрук здобув п’яте місце в категорії «менс-фізік» (понад 178 см)», – повідомив у коментарі «Галицькому кореспонденту» голова Івано-Франківської обласної федерації бодібілдингу Федір Хашалов.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!