Прикарпатський підприємець заплатить штраф за ручку з функцією аудіо та відеозапису

Днями Калуський міськрайонний суд виніс постанову про притягнення до адміністративної відповідальності приватного підприємця за зберігання ручки з функцією аудіо та відеозапису.

У травні під час огляду речей чоловіка співробітники СБУ в Івано-Франківській області знайшли спеціальний технічний засіб, який може використовуватися для негласного отримання інформації.

Підсудний свою вину визнав та пояснив, що  технічний  пристрій в нього зберігався давно – колись він обміняв його на мобільний телефон. Про те, що ручка має такі функції чоловіку було відомо. Однак, що вони можуть відноситися  до спеціальних  технічних засобів і заборонені до вільного обігу, він не знав.

Дослідивши матеріали справи, суддя встановила, що в діях особи міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 195-5  КУпАП,  як незаконне зберігання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.

Таким чином, приватного підприємця визнали винуватим та притягнули до адміністративної відповідальності.

Тепер чоловік має сплатити штраф в розмірі 850 гривень з конфіскацією авторучки з функціями прихованого аудіо- та відеозапису.

Нагадаємо, прикарпатські правоохоронці затримали наркодилера (ФОТО) 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!