Прикарпатський спортсмен у горах пробіг понад 60 кілометрів

 • Прикарпатський бігун Микола Таран здолав ультрамарафон на  61 кілометр в Карпатах. Хлопець розповідає, це була для нього альтернатива того, що він може і любить.

  «Перед цим я їздив на особисті тренування під Говерлу на тиждень. Майже щодня вибігав і збігав із вершини. Вирішив здійснити ще і піший ультрамарафон і пройшов 51 км лісом, автомобільною трасою. Було дуже кумедно, коли мені на дорозі ставали автомобілісти та пропонували підвезти. Прийшлося їх переконувати, що я запланував це, бо не вірили, що хтось може просто взяти і йти стільки пішки. Легко не було, зважаючи на  палюче сонце і важку трасу», – розповідає бігун.

  Він цьогоріч мав бути єдиним представником від України на змаганнях в ультрамарафоні на 80 км в Норвегії, але його забіг відклали на рік.

  «Я трохи засмутився, але почав ще більше тренуватися. І тут згадав, що в Україні є подібний старт в горах. Він важчий, хоч дистанція і трохи коротша. За два тижні я зареєструвався на забіг Chornogora Sky Marathon 61 км. Не втримався, тому що хотів зробити бігову підготовку перед Норвегією, а ще мені сподобалася ідея пробігтися на всіх двотисячниках України», – зазначає Назар Таран.

  Він згадує, що перші десять кілометрів були біговою трасою в лісі із наростаючим набором висоти. Йому біглося легко, але далі розпочався підйом на підніжжя гір, тому стало важче.

  «Перша вершина, на яку я вибіг – Піп Іван і тут нарешті вдалося напитися води. Наступною була Говерла, а на десерт залишився Петрос, на який уже сил не було виходити, прийшлося робити це через біль і терпіння. Весь шлях був неймовірно красивий – мальовничі гори, полонини, озера», – наголошує спортсмен.

 • Фінішувати вдалося прикарпатцю ще вдень. Проте багато бігунів не змогли подолати дистанцію, отримали різні травми.

  До теми: учасники масштабного велопробігу завітають у два прикарпатські міста

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!