Прикарпатцям пропонують добровільно здати зброю та вибухівку

 • На Івано-Франківщині розпочався місячник добровільної здачі зброї, який триватиме до 31 жовтня. Його мета – протидія незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів.

  Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, згідно з вимогами статті 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.

  Більше того, якщо громадянин у вказаний термін добровільно здав до Національної поліції України мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, то в подальшому після оформлення відповідних документів,  він має можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

  Просимо врахувати, що пристрій вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, реєструється у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

  Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися до Управління превентивної діяльності за тел.: (0342) 79-3-15, 79-3-16 або «102», також  до відділів та відділень ГУНП в Івано-Франківській області за телефонами вказаними на офіційному сайті за цим посиланням: https://if.npu.gov.ua/about/struktura/teritorialni-pidrozdili/

  Поліція  Прикарпаття звертається до громадян та нагадує, що незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які, на жаль, почастішали і трапляються, як з дорослими громадянами, так і з неповнолітніми.

  Читайте також: Набої, рушниці та пістолет: у франківця вдома знайшли великий арсенал зброї

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!