Ремонти у садках і школах: У Франківську розповіли, як впроваджується у місті програма НЕФКО

 • Сьогодні, 2 жовтня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада в міського голови Руслана Марцінківа. На початку наради доповіли про реалізацію проекту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) в місті.

  Нагадаємо, що під час минулої доповіді Марцінків пригрозив звільнення начальнику УКБ та його заступнику за повільне впровадження процесу.

  Під час цієї наради начальник управління капітального будівництва Роман Галіпчак знову наголосив, що програма поділена на два етапи і перший – ремонт у семи садочках: ДНЗ №16 «Сонечко», №18 «Зернятко», №23 «Дидарик», №36 «Віночок», №4 «Калинова сопілка», №33 «Кристалик» та навчально-ребілітаційний центр. Також Галіпчак зазначив, що найкраща ситуація зараз із ДНЗ №33. Каже, що там завершені всі роботи.

  «Але треба пришвидшуватись», – зазначив мер.

  Олена Іванів, начальник управління залучення інвестицій Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою додала, що у другому етапі передбачаються ремонти у 14 ДНЗ та у 20 школах.

 • Вона зазначила, що 9 жовтня має відбутись зустріч із представниками НЕФКО щодо подальшої роботи і аналізу роботи у першому етапі роботи.

  Також міський голова запитав, чому всі закупівлі не проводяться через систему Prozzoro.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!