Різдвяну шопку в центрі Франківська прикрасили малюнки дітей-сиріт

 • 9 грудня мальтійці Івано-Франківська вже традиційно відкривали виставку малюнків до святого Миколая від діток, які проживають у інтернатах та дитячих будинках нашої області.

  Цьогоріч, за сприяння відомого Івано-Франківського художника, музиканта та дизайнера, Яреми Стецика, дитячі роботи представили у Різдвяній шопці, що біля Ратуші.

  Конкурс малюнків на тему «Чудо святого Миколая» відбувається щороку у рамках акції «Святий Миколай іде до сиріт». Цього року на конкурс надійшло більше 1000 дитячих робіт з майже 20 інтернатів, притулків, дитячих будинків Прикарпаття. Мистецька комісія обрала 27 кращих малюнків, які зараз розміщені у альбомах груп «Святий Миколай іде до сиріт» у соцмережах, де за них можна й проголосувати відміткою «Like». Дитина, малюнок якої до 13 грудня отримає найбільше відміток “Like”, стане переможцем конкурсу і отримає спеціальний подарунок від святого Миколая.

  Окремо, цього року волонтери Мальтійської Служби обрали ще 12 малюнків, які з 9 грудня будуть тішити всіх перехожих у Різдвяній шопці, на площі «Ринок».

  Ярема Стецик на відкритті виставки ділиться з нами своїми враженнями: «Ми щасливі, що Шопка має кілька паралельних життів. А за проектом «спостерігаю другий рік, після відкриття виставки у Бастіоні і дуже радий, що цього року виставка відбуватиметься на площі. Також заохочую інших інтересних особистостей до подібних кроків і в Шопці, і в місті. Дякую».

  Також, відкривав виставку добре відомий у нашому місті та й поза його межами, художник, член Національної спілки художників України, меценат та суспільний діяч Богдан Бринський, котрий вже віддавна є активним учасником акції «Святий Миколай іде до сиріт». Ось уже декілька років підряд пан Богдан очолює мистецьку комісію, яка обирає кращі дитячі роботи на конкурс малюнка.

 • Виставка триватиме до Різдвяних свят, тож кожен бажаючий зможе помилуватись дитячими талантами.

  malteserorphansdrawingsexhibition_4 malteserorphansdrawingsexhibition_6 malteserorphansdrawingsexhibition_7 malteserorphansdrawingsexhibition_9

  Нагадаємо, У Коломиї соціальні служби влаштували святковий день для дітей-сиріт

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!