Робота франківського драмтеатру може стати найкращою експериментальною виставою

 • Вистава Івано-Франківського драмтеатру неоОпера-жах “HAMLET” потрапила у фінал Фестивалю-Премії «ГРА».

  “HAMLET” бореться за першість у номінації  “Найкраща експериментальна вистава”. Про це повідомили на сторінці драмтеатру в соціальній мережі.

  «Ми у фіналі! Але за цим успіхом – безсонні ночі у тоді ще вогкому й холодному підземеллі, оголені нерви і зірвані голоси, самовіддана праця тих, хто зробив цей унікальний проект реальністю. Київе, ми їдемо до вас! Зустрінемось у листопаді 2018 на фіналі. Сподіваємося, що таки знайдеться для нас у столиці одне файне моторошне підземелля», – йдеться у дописі.

  Довідка: Перший Всеукраїнський театральний Фестиваль-Премія «ГРА» не має аналогів серед вітчизняних культурно-мистецьких заходів. Головна мета Фестивалю-Премії – об’єднати всі театри країни і презентувати їх найкращі здобутки Україні та міжнародній спільноті, популяризувати національне театральне мистецтво в усіх його жанрах, стилях і формах, визначити провідні тенденції та стимулювати розвиток українського театрального конкурентного середовища.

  Фестиваль-Премія «ГРА» проводиться на конкурсній основі один раз на рік за підсумками минулого календарного року і розрахований на участь професійних театральних колективів усіх без винятку форм власності (державні, комунальні, приватні тощо).

  HAMLET. НеоОпера-жах. Режисер Ростислав Держипільський, композитори Роман Григорів, Ілля Разумейко

  😀 😀 😀 Ми у фіналі !!! Фестиваль-Премія ГРА – номінація "Найкраща експериментальна вистава" – неоОпера-жах "HAMLET" Франківського драмтеатру!!!Ми у фіналі !!! Але за цим успіхом – безсонні ночі у тоді ще вогкому й холодному підземеллі, оголені нерви і зірвані голоси, самовіддана праця тих, хто зробив цей унікальний проект реальністю. Це сміливий і неординарний режисер-експериментатор Rostislav Derzhypilskyy, нереально круті композитори Roman Grygoriv та Elias Spricht і музиканти формації NOVA OPERA Жанна Марчинская, Андрій Надольський та Nazar Spas, чуттєва фея-балетмейстер Ольга Семёшкина, надзвичайно чуйна фея-художниця по костюмах Olesja Golovach та неперевершена команда найкращих акторів України: Ірма Вітовська-Ванца, Oleksiy Gnatkovskiy, Мітя Рибалевський, Yuriy Khvostenko, Настя Блажчук, Ivan Blindar, Олеся Пасічняк, Nadya Levchenko, Галина Баранкевич, Yevhenii Kholodniak, Андрій Мельник, Victor Abramiyk, Владислав Комуницкий, Batyr Andryi, Сергій Лазановський, Kolya Slyvchuk.Окрема подяка за віру і довіру та мільйон міцних обіймів і теплих слів для автора найкращого перекладу трагедії Шекспіра – Юрій Ігорович Андрухович! Дякуємо експертам Першої національної премії "ГРА" за високу оцінку! Дякуємо натхненнику і засновнику премії Богдан Струтинський за неймовірну працю, любов і віру в український театр! Київе, ми їдемо до вас! Зустрінемось у листопаді 2018 на фіналі Фестиваль-Премія ГРА! Сподіваємося, що таки знайдеться для нас у столиці одне файне моторошне підземелля 😉

  Gepostet von Франківський драмтеатр am Mittwoch, 29. August 2018

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!