Рогатинець Лев Запотічний став срібним призером України

•  Нещодавно у  Львові  проходив   відкритий чемпіонат України  з кульової стрільби в приміщенні. Команду  Івано-Франківської області на цьому змаганні представляли 9 вихованців  Рогатинської СДЮСШОР та  3 учні Рогатинської ДЮСШ обласної ради.

Лев Запотічний (тренер Я. Коваль ) став срібним призером України у  вправі  ГП-11а (рухома мішень, 10 м). Коваль Лілія (тренер Я. Коваль )  зайняла 3-е командне місце у вправі ГП-11а, повідомляє Віктор Бичинський, заступник директора Рогатинської СДЮСШОР.

Близькими до нагород були також Олег Зуб (тренер М. Іванців), Олег Смагула (тренер В. Бичинський) Денис Ворона (тренер В. Ворона) у вправі МП-6 (стрільба з пістолета 50 м) виборовши 4-е командне місце.

Денис Ворона  успішно виступив у вправі МП-8 ( швидкісна стрільба з пістолета  25 м.), втім серед титулованих спортсменів України йому забракло одного очка для боротьби за призове місце у фінальній стрільбі. За результатами виступу на змаганнях Денис Ворона  в складі збірної команди України з 18 до 24 березня виступатиме  на міжнародному турнірі  у Вроцлаві  (Польща).