ФК “Калуш” здобув сенсаційну перемогу в матчі Кубка України

• Сьогодні, 26 вересня, у місті Калуш, на стадіоні “ХІМІК”, відбувся історичний футбольний поєдинок між ФК “Калуш” та ФК “Металіст 1925” (Харків).

Калушани вперше в історії пройшли до 1/16 фіналу Кубка України, де в додатковому часі вибороли перемогу, з рахунком 1:0, інформує Sportarena.

ФК “Калуш” виявилися командою, яка прекрасно грає при швидкому переході від оборони до атаки. Раз за разом їхня група технічних і кмітливих хавбеків проривала захист харків’ян. Від початку матчу один тільки Книш міг забивати тричі (у тому числі – чистий вихід один на один). Матушевський влучив у штангу, на добиванні був Кучеров – гол відмінили через офсайд.

Харків’яни також могли забивати, в одному з моментів після загострення Чегурка захисникам “Калуша” довелося підстраховувати воротаря. У другому таймі гостріше стало з виходом Луїса Фернандо, який і сам загрожував воротареві калушан Геричу, й віддав кілька гострих передач.

Вирішальним став момент на 116 хвилині додаткового часу. Коли здавалося, що Танчин вже програв боротьбу Ємельянову на лицьовій лінії, на підбір встиг Данило Книш, рвонув у центр і, оббігши воротаря Дякова, пробив повз захисників у ворота, відкривши рахунок у матчі – 1:0. Тут треба сказати, що проти одного швидкого калушанина, було аж чотири польових харків’янина.

• Відігратися “Металіст 1925” не зміг і залишив Кубок України. А ФК “Калуш” Василя Малика можна тільки привітати – команда проявила справжній кубковий характер.