Серед рослин, птахів і рептилій: біологію для франківських учнів вестимуть в екологічній станції

Уроки біології та природознавства у райському куточку – таке нововведення готують для франківських школярів. Йдеться про практичні заняття учнів із природознавчих дисциплін на базі дитячої міської екологічної станції.

Міська дитяча екологічна станція – це заклад, що відомий не лише у місті, Україні, але й у світі. Свідченням цього є низка нагород, які здобувають вихованці, що навчаються тут на базі закладу.

Понад 16 тисяч різних розсад вирощують на станції, а ще птахи, звірі, рептилії, комахи – це мешканці цього позашкільного закладу. Загалом станція працює у 3-х напрямках: екологічному, біологічному, зоологічному. Останній якраз зараз інтенсивно розвивають – це зумовлено попитом, – пояснюють працівники.

Директорка закладу Ганна Левицька розповідає, що станція користується популярністю серед дітей та молоді.

«Діти дуже люблять гуртки в нас. А їхні перемоги на різних рівнях свідчать про правильний курс нашої роботи і роботи керівників гуртків», – розповідає директорка.

Пані Ганна запевняє, що робота тут – як у раю: посеред квітів, рідкісних рослин, цікавих тварин і милозвучних пташок.

Міський голова Руслан Марцінків відвідав заклад і зауважив, що його база може стати корисною для учнів. Тому доручив опрацювати питання проведення тут практичних занять з природознавчих дисциплін.

 «Люблю тут бувати – самому цікаво. Бо тут можна познайомитися з різного роду рослинами. Дуже цікаво спостерігати та вивчати птахів і тварин. А дітям – тим паче буде корисне таке знайомство. Тому потрібно популяризувати цей заклад і з користю використовувати його потенціал», – наголосив Марцінків.

Заступниця директора департаменту освіти і науки Наталія Микула запевнила, що такі побажання міського голови – дуже слушні. Тому оперативно приступлять до вивчення цього питання, щоб найскоріше втілити в життя таке нововведення.

Нагадаємо, 1 вересня школярі сядуть за парти нової школи у Яремче

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!