Шанс поспілкуватися особисто

  • Найбільша книжкова подія України відчинила свої двері для усіх охочих. Перші зустрічі у рамках Форуму видавців у Львові розпочалися вже 13 вересня, і попереду ще кілька днів якісних книг, корисних розмов та мотивуючих лекцій. Форум видавців цьогоріч поширився чи не усім Львовом: організовано більше сотні локацій, основна з яких – Палац мистецтв.

    «Галицький кореспондент» нагадує, що саме чекатиме гостей Форуму, аби не залишати жодних сумнівів, що 13-17 вересня потрібно обов’язково потрапити на літературний фестиваль.

    Кожного року Форум видавців відвідують поети та прозаїки, перформери, перекладачі та критики з цілого світу. Саме ця подія дає шанс поспілкуватися особисто з всесвітньо відомими авторами, які приїдуть в Україну вперше.

    На 24-й Форум видавців завітають митці з Великобританії, США, Франції, Литви, Сербії, Словаччини, Білорусі. Серед них Філіп Сендс – професор права в Університетському коледжі Лондона, автор книг «Беззаконний світ» та «Команда катувань»; білоруський поет і перекладач Андрій Хаданович; поет-перформер із США Алісія Гарріс; сценарист із Словаччини Річард Пупала; литовський поет і перекладач Марюс Бурокас; Генрі Марш – відомий лікар із Великобританії, нагороджений Орденом Британської імперії, автор бестселера «Не нашкодь. Історії про життя, смерть і хірургію головного мозку».

    Запрошені письменники не лише презентуватимуть свої книги, а й проведуть автограф-сесії, отже, саме зі Львова ви зможете привезти автограф та фото на згадку з авторитетним для вас автором.

    Форум видавців дає можливість не тільки придбати літературу із саморозвитку чи психології, але й особисто отримати знання від експертів. Блогер, мандрівник та онлайн-підприємець Орест Зуб проведе воркшоп на тему «100 прийомів, методів і технік із тайм-менеджменту, самомотивації, а також персональної продуктивності». Професор фінансів, керівник програми Master of Banking and Finance [MBF] Євген Пенцак навчить приймати правильні бізнес-рішення, обирати тактику та стратегію у роботі. А Олександр Авраменко, мовознавець, дослідник і популяризатор української мови, розповість те, що необхідно знати про культуру мовлення.

    Для спеціалістів вузьких сфер Форум підготував кластери, де можна буде дізнатися про нові видання у конкретних галузях науки, підвищити свою кваліфікацію, взяти участь у тематичних дискусіях, зав’язати нові професійні контакти. Цьогоріч Форум зосередив увагу на історії, філософії, бізнесі та економіці, креативних індустріях та урбаністиці, здоров’ї, науці і технології, освіті і правах людини, на мові та перекладах, культурі тощо.

    Саме на Форумі є нагода отримати останні книжкові новинки осені. Видавництва цілої України готують свої осінні книжкові новинки саме до Форуму. Вперше у перекладі виходить поезія та проза закордонних авторів, свої нові романи презентують також українські письменники.

    «Галицький кореспондент» відібрав топ-5 найбільш очікуваних книжкових новинок Форуму.

  • Оксана Кузів «Щемить». Цю книгу варто підтримати і читати, в першу чергу, тому, що її авторка – Оксана Кузів, відома письменниця з Прикарпаття, яка вміє дарувати прекрасне зі сторінок своїх книг. У 2014 році вона увійшла в літературу зі збіркою бувальщин «Адамцьо», яка у тому ж році стала «Книгою року у молоді Прикарпаття», а наступного – потрапила до списку 80 найкращих книжок України за останнє десятиліття за рейтингом «Україна читає дітям».

    Юрій Щербак «Україна в епіцентрі світового шторму». Це гостроактуальна і пекуча публіцистика Юрія Щербака 2010-2016 років, майже повністю присвячена долі України на початку ХХІ століття, її геополітичному місцю в Європі. Автор досліджує зловісний феномен російського шовінізму, його генезу, коріння ненависті режиму Путіна до України та українців, змальовує пророчу візію можливих варіантів майбутнього. Висновки Ю.Щербака про спорідненість агресивної політики Путіна з діями Гітлера і Сталіна ґрунтуються на переконливих історичних паралелях.

    Мічіо Кайку «Майбутнє розуму». У книжці-бестселері автор розглядає найцікавіший і найскладніший об’єкт у відомому Всесвіті – людський мозок. Це науково-правдива й захоплива розповідь про неймовірні дослідження, що сьогодні ведуться в різних куточках світу й ґрунтуються на найновіших досягненнях нейробіології та фізики. Автор доступно пояснює суть роботи мозку й показує, як технології змінять наше повсякденне життя. Мічіо Кайку глибоко розуміє сучасну науку й пильно стежить за тенденціями її розвитку, тож читач має унікальну можливість зазирнути в майбутнє. Для широкого кола читачів.

    Патрік Кінг «Стратегії і практики спілкування». Книжка американського експерта у галузі комунікацій здобула чимало схвальних відгуків на Forbes, Business Insider та Huffington Post. Входить у топ бізнес-літератури сайту Amazon. Ви не знаходите аргументів під час дискусії? Раптово втрачаєте дар мови? Ви хочете побудувати міцні зв’язки та дружні взаємини? Або нарешті навчитися захищати себе й не бути ганчіркою? У цій книзі ви дізнаєтеся про 18 потужних методів, які можуть бути використані для всього під сонцем.

    Наталка Михно «Сила духу». Ця книга про людяність та духовність. Події кількох сюжетних ліній, які відбуваються у різні періоди – а це час правління князя Василька Теребовельського, пік розквіту Радянського Союзу, революції, починаючи від студентських голодувань у 90-х і до Майдану-2013 – згодом складають одну довершену картину, ідея якої – сила любити й бути вірним (коханим та Україні). Авторка сподівається, що ця книга приведе читача до усвідомлення того, що в українському світі тільки тоді буде гармонія, коли в його серці назавжди запанує любов до України.

    Марта БАРАНЕЦЬКА

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!