Стало відомо, які книги найбільше читає молодь Івано-Франківщини

 •  Сьогодні, 5 лютого, в Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва відзначили лауреатів конкурсу «Краща книга року – 2019».

  За рік бібліотекарі з міст і сіл Прикарпаття опитали близько 5000 юних читачів. Таким чином і було створено цей рейтинг популярності письменників.

  “Ми визначали кращі книги і кращих письменників, які популярні серед молоді Прикарпаття. Проводилося опитування методом анкетування. Звісно, думки читачів є суб’єктивними. Але слід відзначити і те, що бібліотекарі завжди радять, що б почитати”, – розповіла Світлана Когут, провідний методист Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва.

  Переможцями у своїх галузях стали такі автори:

  Сучасна українська література: Світлана Талан, “Матусин оберіг” та “Букет улюблених квітів”.

  Підліткова література: Сергій Гридін, “Дорослі зненацька”, Юлія Чернієнко “Помста” та Алевтіна Шавлич “Пампуха”.

  Номінація “Пізнавальна література”: серія “Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей”.

 • Номінація “Пригоди, фантастика, детектив”: Андрій Кокотюха із серією “Ретророман”, Борис Крамер – “Пернач полковника Вухналя” та Макс Кідрук – “Не озирайся і мовчи”.

  Світова література: Рейчел Ліппінкотт – “За п’ять кроків до кохання”, Джоджо Мойєс – “Останній лист від твого коханого” та Донна Тартт – “Щиголь”.

  Художня краєзнавча література: Ольга Деркачова – “За лондонським часом”, Ольга Слоньовська – “Загублені в часі” та Марія Ткачівська – “Тримайся за повітря”.

  Нагадаємо, у Франківську презентували словник гуцульських діалектизмів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!