Стало відомо, які книги найбільше читає молодь Івано-Франківщини

 Сьогодні, 5 лютого, в Івано-Франківській обласній бібліотеці для юнацтва відзначили лауреатів конкурсу «Краща книга року – 2019».

За рік бібліотекарі з міст і сіл Прикарпаття опитали близько 5000 юних читачів. Таким чином і було створено цей рейтинг популярності письменників.

“Ми визначали кращі книги і кращих письменників, які популярні серед молоді Прикарпаття. Проводилося опитування методом анкетування. Звісно, думки читачів є суб’єктивними. Але слід відзначити і те, що бібліотекарі завжди радять, що б почитати”, – розповіла Світлана Когут, провідний методист Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва.

Переможцями у своїх галузях стали такі автори:

Сучасна українська література: Світлана Талан, “Матусин оберіг” та “Букет улюблених квітів”.

Підліткова література: Сергій Гридін, “Дорослі зненацька”, Юлія Чернієнко “Помста” та Алевтіна Шавлич “Пампуха”.

Номінація “Пізнавальна література”: серія “Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей”.

Номінація “Пригоди, фантастика, детектив”: Андрій Кокотюха із серією “Ретророман”, Борис Крамер – “Пернач полковника Вухналя” та Макс Кідрук – “Не озирайся і мовчи”.

Світова література: Рейчел Ліппінкотт – “За п’ять кроків до кохання”, Джоджо Мойєс – “Останній лист від твого коханого” та Донна Тартт – “Щиголь”.

Художня краєзнавча література: Ольга Деркачова – “За лондонським часом”, Ольга Слоньовська – “Загублені в часі” та Марія Ткачівська – “Тримайся за повітря”.

Нагадаємо, у Франківську презентували словник гуцульських діалектизмів

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!