“СТЕК вимагає нас платити за те, чого ми не отримуємо”, – мешканці на сесії

 • Сьогодні, 22 грудня, розпочалася 9 сесія Івано-Франківської міської ради.

  На сесію міської ради прийшли мешканці першого під’їзду по вул. Вовчинецькій, 25. Їхній представник Байдащук Григорій зачитав звернення. Він повідомив, що СТЕК вимагає від мешканців оплати послуг за централізоване, яким вони не користуються, оскільки мають автономне опалення.

  «У суді знаходиться ряд позовів. Підставою для виконання робіт з встановлення автономного опалення стало рішення сесії від 2011 року про відключення мешканців від централізованого опалення та гарячого водопостачання», – розповідає чоловік.

  Відтак з 2014 року мешканці не користуються послугами централізованого опалення від СТЕК.

  «Ми вважаємо, що СТЕК брутально ігнорує рішення сесії. Звертаємося до вас зобов’язати його виконувати рішення сесії, бо СТЕК вимагає нас платити за те, чого ми не отримуємо», – наголосив пан Григорій.

  Міський голова Руслан Марцінків доручив своєму заступнику Миколі Вітенку та головному комунальнику Михайлу Смушаку провести спільну нараду.

 • «На жаль, СТЕК є приватним і ми не маємо на них впливу. Але спробуємо провести з ними переговори. Я вас повністю підтримую, але видати технічні умови міська рада не може, – каже мер та додав, що або СТЕК добровільно погоджується, або це міська рада буде вирішувати у судовому порядку.

  Нагадаємо, Теплокомуненерго краще стартувало в опалювальному сезоні, ніж СТЕК.

  img_1929

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!