Суд Дири: потерпілі оцінили шкоду у 2 млн грн

 • Сьогодні, 12 квітня, Івано-Франківський міський суд розглядає справу Михайла Дерещука. Нагадаємо, 31 липня близько 13:00 озброєний чоловік випустив шість куль в місцевого підприємця Ігоря Гербіна, який сидів у своєму автомобілі біля міської ратуші. Після цього нападник втік, а згодом, увечері, його затримала поліція.

  На засідання не з’явилися потерпілі, однак є їхній представник, і ніхто не заперечує проти продовження розгляду. Також до суду надійшло клопотання, Дерещук просив укласти угоду про визнання винуватості та встановити покарання.

  Проте одразу після того, як клопотання озвучили, захисник Дерещука попросив про технічну перерву. Після неї Дерещук відкликав клопотання.

  Жінка та донька Гербіна в позивних заявах вказали фізичну та моральну шкоду, витрати на поховання та ремонт автомобіля. Відшкодування моральної шкоди для родини загиблого – два мільйони.

  Дерещук розповів, що у 2016 році він вже був судимий за хуліганство.

  У цій справі він зазначив, що свою вину визнає частково.

  Підсудний повідомив, що покази дасть лише після дослідження усіх доказів і допитів свідків та потерпілих.

  Наступне судове засідання відбудеться 25 квітня о 14.20.

  Нагадаємо, 31 серпня у центрі Івано-Франківська чоловік розстріляв автомобіль Audi, нападник випустив у підприємця Ігоря Гербіна щонайменше шість куль, від важких травм той помер у лікарні. Нападника Михайла Дерещука оголосили у розшук і знайшли за шість годин. Свої дії він пояснює помстою підприємцю, відомому як Червонець.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!