Таеквондисти з Прикарпаття здобули призові місця на чемпіонаті світу

• Наприкінці квітня в м. Інзель (Німеччина) пройшов чемпіонат світу з таеквон-до, на якому Україну представляли 29 спортсменів національної збірної команди під керівництвом головного тренера збірної Олега Солов’я та тренерів збірної Катерини Соловей, Валерія Бойка, Ірини Кузнецової та Ігоря Максименка.

У змаганнях, що проходили в усіх розділах серед дорослих та юніорів, взяли участь 2000 учасників з 64 країн світу. Спортсмени збірної команди України здобули 3 золоті, одну срібну та 3 бронзові медалі, що дозволило Україні посісти 10 загальнокомандне місце серед 64 країн світу.

Чемпіонами світу в особистому спарингу серед дорослих стали спортсмени з Івано-Франківська: Віталій Соловей (у ваговій катерії 57 кг) та Данило Демчишин (у ваговій категорії-85 кг). Вони провели шість переможних поєдинків. Віталій і Данило до цього були чемпіонами світу серед юніорів (Віталій дворазовим чемпіоном світу серед юніорів), а на цьому чемпіонаті світу вперше вибороли золоті медалі серед дорослих.

Срібну медаль серед юніорів в особистому спарингу (вагова категорія 65 кг) завоювала франківчанка Каріна Перхулин, яка провела 5 переможних поєдинків.

Бронзові медалі в особистому спарингу здобули Діана Шкварок серед дорослих (вагова категорія -50 кг) та Дмитро Тишко серед юніорів (вагова категорія -50 кг). Всі спортсмени представляють СК «Лідер» м. Івано-Франківська, тренери Олег та Катерина Соловей.

В останній день змагань чоловіки юніори збірної команди України провели переможні поєдинки з командного спарингу і здобули титул чемпіонів світу. Склад команди, що завоювала золоту нагороду: Єгор Євсєєв та Олег Бабич (Київ), Артур Кузьмін та Ілля Іванюк (вано-Франківськ), Сергій Калашнік та Кирило Редькін (Харків).

Бронзову медаль у командному спарингу завоювали жінки-юніорки: з м. Івано-Франківська – Софія Хімук, Ксенія Трифонова, Карина Перхулін, з м. Києва – Зоя Звегенцова та з Харкова – Єлизавета Копернак та Ангеліна Караваєва.

• Всеукраїнський союз таеквон-до вітає спортсменів збірної команди України та їх тренерів з перемогами, які свідчать про те, що таеквон-до в Україні розвивається на дуже високому рівні. Величезна робота з підготовки спортсменів, інтенсивні навчально-тренувальні збори, командна професійна робота, спрямовані на перемогу – це надзвичайна робота тренерського складу, без якої не було б цього успіху.