Тільки зібрав перший врожай: на Прикарпатті атовця виганяють із землі

 • На Прикарпатті в учасника Майдану та війни на сході України забирають землю, на якій вже виріс врожай.

  Руслан Фіголь орендував два гектари поля у селі Оболоня, що на Долинщині, чотири року тому. Там він огородив та викопав водойму, облаштував зрошувальну систему, купив та посадив саджанці лохини, вклав усі свої гроші у роботу, йдеться у сюжеті “Фактів”.

  Фермером прикарпатець мріяв бути із п’яти років. Він каже, що ягідний бізнес – справа прибуткова. На всі роботи чоловік витратив понад мільйон гривень і за чотири роки кущі дали перший врожай. З двох гектарів Руслан зібрав три тонни лохини, але нещодавно йому повідомили, що ділянку треба звільнити.

  «Землеупорядник сказав, що в Оболонській сільській раді вільних земельних ділянок немає. Але він має територію, яка належить йому. Мовляв, там я зможу вирощувати свої ягоди і платити йому оренду в розмірі 10 тис грн в рік», – зазначає чоловік.

  Земплепорядник Руслану Фіголю пояснив, що ділянка його тещі і недавно на сесії сільради її взагалі передали у власність дружині. Проте атовець каже, що працює на цій землі з 2014 року і намагається узаконити свою діяльність. Та його із землі виганяють, ніби він самовільно захопив територію.

  Чоловік тричі звертався до сільради, щоб йому виділили цю землю. Проте питання на розгляд депутатів навіть не ставили.

  «У нас таких земель у межах населеного пункту нема. А масиви, то все за його  межами», – каже сільський голова Оболоні Анатолій Куленич.

  Більше – у сюжеті “Факти”

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!