Церква на Валах – свята справа не для себе, а для міста

  •  Представник церковної громади Ігор Остяк переконаний, що вони роблять святу справу для міста. “Не для себе, не для церкви, а для міста”, – додає адміністратор церкви Св. Миколая отець Іван Жук. Але активісти, небайдужі мешканці вважають, що для церкви треба виділити іншу земельну ділянку.
    “Я нічого проти церкви немаю, але тут вона не доцільна”, – вважає активіст Павло. У той час франківчанка Марія каже, що на її думку церква тут нікому не заважатиме. Як приклад, наводить парк воїнів-інтернаціоналістів. Мовляв, після того, як там збудували церкву і покращили благоустрій, там є де вийти, мами з дітьми сидять на лавочках.
    Член громади церкви Св. Миколая Ігор Остяк каже, що минулого тижня розпочали ставити паркан. З документами все гаразд. Спір почався через те, що працівники розпочали готувати земельну ділянку для під’їзду техніки, однак люди поламали щити і повиривали стовпчики.
    Будівництво церкви розраховане на два роки. Представники храму мають на руках папери з підписами 5 тис. осіб. Ігор Остяк зазначив, якщо люди проти будівництва церкви, то  нехай відміняють рішення через суд. Присутніх здивувала така велика кількість підписів – 5 000 людей.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!