Болехівські депутати припускають, що місцевий цегельний завод уникає сплати податків

 • 29 січня, на четвертому засіданні міської ради Болехова, один із депутатів підняв питання щодо Цегельно-черепичний завод Болехова.

  Міський депутат Мирон Конрад, при розгляді проекту рішення щодо затвердження податкового відсотку для мешканців міста на 2017 рік, підняв питання про місцевий завод, який випускає цеглу, і, як він підозрює, вже досить давно ухиляється від сплати податків.

  IMG_0090

  “У нас є цегельний завод, на якому працює шість чоловік. Завод працює цілодобово, 24 години на добу і тільки шість чоловік персоналу, де таке бачено?”, – обурився Мирон Конрад.

  Як зазначив депутат, минулого року він піднімав це питання, подавав звернення і на завод влаштували ще декілька осіб за контрактом. Інший депутат міської ради, який на той час працював у профільній комісії, заявив, що не бачив жодної заяви від пана Конрада з цього питання.

  “В нас комісія не має права здійснювати перевірки, вони заборонені Кабінетом міністрів”, – резюмував колишній член профільної комісії.

 • Натомість, Мирон Конрад зазначив, що для тих, хто платить справно, не потрібно проводити перевірки, а для тих, хто краде бюджетні гроші, повинна створюватись депутатська група, яка повинна вивчати питання на місцях. Достатньо тільки подивитись скільки кубометрів глини бере завод для виробництва цегли, та вирахувати скільки землі вже використали і, відповідно, стягнути податок за використані ресурси.

  IMG_0083

  В підсумку, міський голова наголосив, що органи прокуратури повинні проводити такі перевірки й зазначив, що міська рада Болехова повинна скеровувати звернення у відповідні інстанції, й контролювати те, як проходить робота з того чи іншого питання.

  Нагадаємо, що в Болехові бійція АТО нагородили медаллю “За бойову звитягу”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!