У Бурштині відбулись змагання з футзалу на кубок пам’яті Миколи Білоголовського

• 17 грудня 2017 року в спортивному залі Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст.№2  відбулися змагання з футзалу серед команд бурштинських шкіл та гімназії на кубок Пам’яті Миколи Білоголовського.

17 грудня 2014 року поблизу міста Костянтинівка Донецької області помер від серцевого нападу Білоголовський Микола Степанович – заступник командира батареї по роботі з особовим складом 90-го окремого аеромобільного батальйону 81-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, старший лейтенант.

Особливого запалу та безкомпромісності боротьбі надали щирі і полум’яні слова матері героя Людмили Павлівни Білоголовської. Протягом трьох годин гра тримала в напрузі численних уболівальників.

Володарями кубка та медалей за перше місце стали юні спортсмени Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, відповідно, друге місце завоювала у фіналі Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, третє і четверте місця посіли команди Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Бурштинської гімназії.

Медалі і грамоти юним футболістам вручали дружина воїна Галина Данилівна Білоголовська та бойові побратими.