У франківському Університеті третього віку готувалися до Великодня

  • Щотижня в Університеті третього віку студенти вивчають нову майстерність, слухають лекції з літератури, правознавства, консультуються з питань здоров’я. Крім цього, займаються й рукоділлям.

    Сьогодні, 22 березня, Наталя Никорак, викладач Прикарпатського університету, виготовляла разом із студентами стилізовану писанку у техніці квілінг. Писанка стане окрасою до Великоднього столу.

    Оскільки це вже не перше зайняття квілінгом, то складності не було жодної. Нагадаємо, що минулого року студенти Університету третього віку створювали листівки у цій самій техніці.

    Додамо, що безкоштовний Університет третього віку для літніх іванофранківців ініціював «Галицький кореспондент», запланувавши для юних душею студентів сім актуальних факультетів: правової грамотності, здоров’я, психології, культурно-дозвільної діяльності та рукоділля, краєзнавства, літератури та катехитичних знань.

    А на минулому занятті говорили про необхідність Нової української школи. Лекцію прочитала Олеся Дибовська, вчитель та аспірант ПНУ. Окрім лекцій, студенти бавилися різними дитячими інтелектуальними руханками.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!