В Івано-Франківську з двох вулиць демонтували рекламні вивіски.
Про це у соціальній мережі повідомив директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак. За його словами, вивіски забрали на вулиці Грюнвальдська, 23 та на вулиці Галицька, 126.
“Примусово демонтували останні вивіски з приміщень, де раніше були гральні автомати”, – наголошує Михайло Смушак.
Нагадаємо, що у середмісті Франківська демонтують майже сотню вивісок та реклам. Зокрема, такі як: «Euroshop», «Reporter», «Люм’єр», «MEDHOUSE», «Укрбудінвестбанк», «Rich House», «Райффайзен банк «Аваль», «New You» тощо.
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/86937380_10213642965703415_2446504803065397248_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/87015519_10213642966023423_7624032898517041152_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/87065692_10213642966263429_7030261400786173952_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/02/87331727_10213642966623438_5762743455688163328_n.jpg)