У Франківську хочуть відкрити базу для стронгменів

Сьогодні, 24 жовтня, в Івано-Франківську відбулася зустріч з найсильнішою людиною планети Василем Вірастюком та президентом Всеукраїнської федерації стронгмену в Україні Сергієм Конюшок.

Василь Вірастюк розповідає, що Федерація стронгменів України існує з 2009 року. Щороку вона проводить понад 20 різних заходів. 

“У нас є три вагові категорії: спортсмени до 95 кілограмів, до 110 кілограмів і 110+ кілограм. Маємо ми й декілька ліг. Наприклад, у професійній, найбільше навантаження, а в першій і аматорській – новачки”, – додає Вірастюк.

Сергій Конюшок наголошує, що федерація не фінансується з Міністерства спорту України, гроші отримує від комерційних партнерів і міст, в які приїжджають спортсмени.

“Нам потрібний бізнес, який дасть змогу федерації твердо стояти на ногах. Тому вирішили створити функціонально-спортивну базу в областях України.  Це одноповерхова будівля, яка буде вміщувати в собі спортивний зал з окремими секціями. Ми хочемо залучити молодь і дітей до спорту”, – каже Конюшок.

Додає, що сьогодні, 24 жовтня, спортсмени провели першу зустріч з головою Івано-Франківської ОДА Денисом Шмигалем, якому сподобалася запропонована ідея. Далі планують розмовляти з міським головою Русланом Марцінківим, щоб домовитися про отримання ділянки під базу.

“Поки про місце, де буде база говорити ми не можемо, адже ще не зустрілися з Марцінківим. Вартість проєкту в межах 20 млн гривень”, – каже Сергій.

Такий проєкт “Федерація стронгменів України” хоче втілити у трьох містах: Івано-Франківськ, Кривий Ріг і Київ.

“Ми не дуже задоволені роботою стронгменів у Івано-Франківську. Плануємо у 2020 році щось змінювати, і робити заходи більш масштабним”, – підсумовує Вірастюк.

Читайте також: Прикарпатський спортсмен виборов золото на змаганнях з боксу в Одесі

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!