У Франківську хочуть вивчити чи звужувалася вулиця Тичини під час ремонту

 • Сьогодні, 1 березня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зустрівся із представниками громадської ради з контролю за використанням коштів на експлуатацію, капітальний та поточний ремонти доріг в місті Івано-Франківську. І одразу ж почув від голови громадської ради Михайла Панчишина докори. Мовляв, рада працювати хоче, але не отримує від міської влади навіть відповідей на свої листи.

  «Спершу ми надіслали лист голові бюджетної комісії та голові комісії з питань комунального господарства із своїми пропозиціями щодо ремонту доріг, – розповів Панчишин Марцінківу. – Відповіді не отримали. Далі написали другого листа, а в ньому не тільки про дороги, а й про проблеми комунальних служб міста і про те, як би мали взаємодіяти громада і влада. Відповіді теж не отримали».

  На жаль. Хоча громадська рада, запевнив Михайло Панчишин, хоче співпрацювати з владою міста. І в першу чергу мова йде про якість робіт, каже Панчишин. «А в нас, на жаль, крім вулиці Дудаєва жодна не робиться капітально, – зітхнув голова ради. Інші представники ради його захотіли поправити, мовляв, у місті ще є вулиця Тичини, яка теж ремонтується капітально. Проте він відповів, що з ремонтом цієї вулиці не все так добре.

  Одним із головних запитань, яке він задав є те, чому під час ремонту вулицю було звужено. Відтак вирішили дати доручення УКБ, щоб ті розібралися на основі чого звузили вулицю Тичини.

  IMG_0793

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!