У Франківську контрактників провели на військову службу

 • Сьогодні, 12 лютого, в Івано-Франківську влаштували урочисті проводи для чоловіків та юнаків, які вирішили піти на військову службу за контрактом.

  Зранку, на плацу  Івано-Франківського обласного військового комісаріату, зібралися близькі та рідні 45 добровольців, які прийняли рішення підписати контракт на військову службу в лавах Збройних Сил України. Деякі з них вже відслужили, деякі навіть пройшли війну на Сході як добровольці і тепер вирішили стати професійними військовими.

  Серед новоспечених контрактників є і 13 хлопців, які вже воювали в зоні АТО. Одним з них  Андрій Панасюк, який до цього часу служив у 128 гірсько-піхотній бригаді. Зокрема, він встиг побувати в Попасній, Золоте, Дебальцево, Станиця.

  “В навчальному центрі я вчитись вже не буду, а буду відпрацьовувати свої навички і поїду зразу на Схід”, – розповів Андрій.

  DSC_0099

  Як зазначив, тимчасово виконуючий обов’язки Івано-Франківського обласного військового комісара полковник Олександр Музиченко, сьогоднішніх контрактників направлять в навчальний центр в Старичів Львівської області, де з ними укладуть контракти на військову службу, пройдуть ще один медогляд та будуть проходити військову підготовку до двох місяців.

  DSC_0100

  Крім того, на події були присутні міський голова Руслан Марцінків та заступник голови ОДА  Ігор Пасічняк, які теж звернулися до майбутніх військовослужбовців за контрактом.

 • Після офіційної частини, представники духовенства області окропили майбутніх солдатів-контрактників, подарували кожному з них вервичку та побажали незламного духу і всім живими вернутись додому, до рідних.

  Нагадаємо, що солдати-контрактники отримуватимуть більшу зарплатню.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!