У Франківську КП «Електроавтотранс» отримав нового керівника

 • Сьогодні, 1 серпня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків представив нового директора КП «Електроавтотранс» Віталія Голутяка працівникам підприємства. Колишній керівник, Леонід Яковець, залишиться на посаді першого заступника.

  «Завдання перед колективом стоять дуже амбітні: вже є домовленість з ЄБРР щодо оновлення транспортних засобів, закінчити проектно-кошторисну документацію щодо будівництва лінії до мікрорайону БАМ, є також попередня домовленість про фінансування. Дякую Леоніду Івановичу Яківцю, за те, що зберіг колектив, що всі працюють злагоджено і робота триває. Я думаю, що таке поєднання молодості та досвіду приведе до позитивних результатів», – зазначив міський голова, повідомляє прес-служба міськвиконкому.

  Новопризначений керівник комунального підприємства розповів, що першочерговим завданням стане нічого не ламаючи, робити кроки вперед: оновити рухомий склад підприємства, побудувати нові мережі та повернути собі пасажирів, які «Електроавтотранс» втратив.

  «Ми повинні зробити так, щоб мешканцям було безпечно та комфортно їздити комунальним громадським транспортом», – зазначив Віталій Голутяк.

  До слова, з 2011 року працював директором із стратегічного розвитку на КП “Івано-Франківськводоекотехпром”.

  Нагадаємо, міський голова Франківська знайшов заміну директору КП “Електроавтотранс”.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!