У Франківську вантажівкам заборонять їздити мостом на Пасічну та обмежать швидкість руху

 • В Івано-Франківську вирішили обмежити рух транспорту на мості на Пасічну. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 19 серпня, на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Керівник КП “Муніципальна дорожня компанія” Віталій Бурко розповів, що ще у 2016 році міст на Пасічну визнали обмежено працездатним, проте аварійним він не був. Через останню повінь підприємство замовило нове обстеження конструкції. Висновок – відбулось підмивання другої опори, вода змила габіони, які укріпляли цю опору. Також змінилось річище ріки.

  “Ніхто не може знати, як поведе себе та опора у майбутньому. Є вимога зараз провести водне обстеження конструкції”, – пояснив Бурко.

  Також він зазначив, що компанія, яка перевіряла міст, дала рекомендації щодо подальшої його експлуатації. Зокрема, варто:

  • цілодобово обмежити рух транспорту вагою понад 24 тонни;
  • швидкість машин на мості має бути не більше ніж 40 км\год;

  Віталій Бурко пояснив, що такі заходи треба вжити, бо ніхто не знає стан опори та чи не може це призвести до катастрофи.

  Комісія підтримала такі рекомендації. Також вона звернулась до ОДА, аби та допомогла з коштами на ремонт. Першочергові роботи вартуватимуть 19 мільйонів гривень, а повний ремонт – більше. 

  Планується, що такі обмеження вступлять в дію із 26 серпня. До того часу на мості мають з’явитись відповідні знаки. 

  Читайте також: через ремонт моста дорогу Бурштин – Калуш перекриють на три тижні

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!