У Франківську медики обговорили методи реабілітації дітей з особливими потребами

 • В обласній дитячій клінічній лікарні відбувся науково-практичний семінар «Медико-соціальна реабілітація дітей з особливими потребами та паліативна допомога», повідомляє Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

  Участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, завідуючий кафедри управління охороною суспільного здоров’я Національної академії державного управління при Президентові України Василь Князевич, ректор Івано-Франківського національного медичного університету Микола Рожко, працівники медичної галузі області.

  Під час семінару обговорили процес подальшого впровадження системи медико-соціальної реабілітації та паліативної допомоги дітям в Україні, його здобутки та перспективи.

  «Розуміємо стан справ, який є на сьогодні в медичній галузі нашої держави. У той же час ми гордимося, що Прикарпаття є пілотним регіоном у реалізації проектів з надання паліативної допомоги дітям. Саме у нашій області було створено перший дитячий хоспіс. Для нас ця робота є дуже важливою»,  – зазначив Ігор Пасічняк.

  Після завершення семінару відбулося засідання круглого столу «Актуальні питання розвитку паліативної та хоспісної допомоги», де окреслили спектр найважливіших питань, які потребують вирішення для поліпшення роботи у цій сфері.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківську говорили про стан паліативної допомоги в місті та області.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!