У Франківську на благодійних концертах збиратимуть кошти на ремонт онкологічного відділення дитячої лікарні

 • Сьогодні, 1 липня, в Івано-Франківську розповіли про початок нового сезону благодійних концертів “На_Шапку”.

  Співорганізаторка проєкту Леся Качурова нагадує, що це вже третій сезон. І, не зважаючи на ситуацію з пандемією – він стартує.

  На концерти можна буде прийти, вони відбуватимуться з дотриманням карантинних правил. Вхід на захід, традиційно, безкоштовний. Всі пожертви збирають у капелюха. Також виступи можна буде переглянути онлайн, а кошти надіслати на карточку.

  Співорганізаторка Людмила Лінник додає, що цьогоріч гроші збиратимуть на ремонт онкологічного відділення обласної дитячої лікарні.

  “Умови дуже важливі. У цьому відділені діти фактично живуть. І коли вони лікуються, то одночасно перебувають у важких умовах. Тому ремонт дуже потрібний”, – наголошує Лінник.

  Концерт відбуватиметься у палаці Потоцьких. Керівник КП “Простір інноваційних креацій “Палац” Володимир Гайдар пояснює, що до цього проєкту вони ставляться з трепетом. Мовляв, долучитися і допомогти тим, хто потрапив у складну ситуацію – це честь.

 • Гайдар наголошує, що на території палацу може знаходитися 100-150 людей із дотриманням всіх правил карантину. Також є антисептики і маски, які будуть роздавати людям, що їх забудуть.

  Перший концерт стартує вже завтра, 2 липня о 18:00. Сезон проєкту відкриватимуть діти. Родзинкою заходу стане виконавиця Ольга Яловенко. До речі, всі виступи відбуваються тільки наживо.

  Нагадаємо, що минулого сезону за зібрані кошти купили веновізор для онкологічного відділення обласної дитячої лікарні.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!