У Франківську планують створити комунальний притулок для тварин

На оперативній нараді у міського голови про стан справ на підприємстві доповідав директор КП «Полігон» Ірій Мороз. 

КП «Полігон» засноване у 2009 році, його діяльність стосується збору та утилізації сміття, відлову безпритульних собак, а також відсортовування і продаж вторинної сировини. Тут вже захоронено 2 млн тонн сміття.

Директор “Полігону” каже, що потрібно зараз добудувати фільтратопровід, його вартість 8 млн грн. Друге важливе питання, яке треба вирішити – це виведення біогазу з тіла полігону, бо через це стаються загорання. Можливо, що з вторсировини вироблятимуть електроенергію. Цього року планують відсортувати 30-40 тонн вторинної сировини. За рік планують отримати приблизно 300 тисяч.

Що ж стосується відлову і стерилізації безпритульних варин, то планується створення комунального притулку для тварин. Рибницьке лісове господарство виділить для нього 50 соток.

“Минулого тижня з представниками “Дому Сірка” ми були в лісовому господарстві. Тому питання вже  зрушилося з місця”, – сказав Юрій Мороз.

Микола Вітенко каже , що це питання не тільки міста, а й області. Мороз з ним погодився, мовляв, основним постачальником безпритульних тварин є Тисменицький район.

Нагадаємо, На комунальному підприємстві «Полігон ТПВ» поблизу села Рибне Тисменицького району Івано-Франківської області, куди звозиться сміття з Івано-Франківська та багатьох населених пунктів області, посилили заходи безпеки.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!