У Франківську працівникам КП “Муніципальна варта” вручили посвідчення

 • 14 жовтня в Івано-Франківську, на площі Шептицького відбулось урочисте вручення посвідчень працівникам нового комунального підприємства “Муніципальна варта”.

  Читайте до теми: Суперечлива варта.

  Міський голова Руслан Марцінків, котрий і вручав посвідчення, сказав, що покладає великі надії на “Муніципальну варту”.

  “Було прийнято рішення про створення такого підприємства, як прототипу муніципальної поліції. Ми віримо в те, що закон про цю поліцію, який зараз в другому читанні, буде ухвалено. Ми вважаємо, що дуже корисно для Івано-Франківська буде мати свій підрозділ для охорони громадського порядку, для охорони наших будівель, для залучення на спортивні заходи. Мені особисто дуже приємно, що переважна більшість вартових є учасниками бойових дій. Низько вклоняємося перед вами”, – висловився Руслан Марцінків.

  Після цього слово взяв Богдан Кухарук, керівник новоствореного КП.

  “Слава Ісусу Христу. Слава Україні. Коротко скажу – ми чітко усвідомлюємо ту відповідальність, яка лягає на наші плечі. Ми будемо охороняти громадський порядок та допомагати людям у скрутних ситуаціях, і сподіваємось, що жителі міста відтепер відчуватимуть себе у більшій безпеці та комфорті”, – розповів Богдан Кухарук.

 • Свою схвальну думку з приводу “Муніципальної варти” висловив і Дмитро Міхалець, начальник управління патрульної поліції міста. Зазначимо, що кілька місяців тому патрульні були проти цього КП, а деякі активісти говорили, що вартові стануть “особистою армією мера”.

  “Хочу вас привітати з цим днем. Це буде день початку вашої роботи, і я впевнений, що ви працюватимете на благо цього чудового міста та цих чудових людей. Ми завжди раді допомозі. Спільно з міським відділом поліції і вами будемо наводити порядок. В добрий путь, успіху і терпіння!”, – наголосив Дмитро Міхалець.

  dsc_9845 dsc_9848 dsc_9849 dsc_9851 dsc_9854 dsc_9858 dsc_9862 dsc_9865 dsc_9869 dsc_9870 dsc_9874 dsc_9877 dsc_9883 dsc_9884 dsc_9886 dsc_9890 dsc_9891 dsc_9893 dsc_9894

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!