У Франківську презентували книгу про літературу та інклюзію

 • Сьогодні, 18 лютого в Івано-Франківську письменниці Ольга Деркачова і Соломія Ушневич презентували книгу «Література та інклюзія».

  Ольга Деркачова наголошує, що це більше ніж підручник, бо тема – дуже важлива. Вона про людей з інвалідністю в закордонній і сучасній літературі.

  У книзі розповідається про дітей і дорослих, завдяки яким наш світ є різноманітним, і від того ще прекраснішим. Це історії про важливість цінування того, що маєш, про справжню дружбу та любов. Особливість книги в тому, що до кожної теми є QR-коди, за якими ховаються живі письменницькі історії, музика та фільми.

  Співавторка Соломія Ушневич додає, що книга поєднує наукову тематику і художню. Також праця стане в пригоді студентам при написанні бакалаврських робіт.

  «Тема інклюзії стала модною вже давно. Моя похресниця потребує особливих освітніх потреб, тому ця тема є для мене близькою. Це абсолютно сучасна робота з QR-кодами і промоціями», – зауважує проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету Сергій Шарин.

  До теми: у Франківську Іван Бондарев презентував нову книгу “Діброва”

  Уляна Пилипець

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!