У Франківську презентували книгу про визначних людей міста (ФОТО)

 • Сьогодні, 23 серпня, в Івано-Франківську презентували інформаційно-довідкове видання «Івано-Франківськ – місто героїв». У книзі зібрані біографії та відомості про понад сотню визначних персон, яким у місті встановлювали анотаційні пам’ятні дошки.

  Книгу розділили на дев’ять розділів, окремими розділами позначили героїв Небесної Сотні, російсько-української війни та визвольних змагань, видатних науковців, поетів та письменників, творчої інтелігенції, спортсменів тощо.

  Станіслав Козлов, куратор проєкту «Івано-Франківськ – місто героїв» розповідає, що ця традиція міста – унікальна.

  «У жодному місті України немає традиції відзначати анотаційними дошками людей, які лише нещодавно пішли з життя. Але кожного дня поруч із нами ходять люди, які творять історію міста», – зазначив Козлов.

  За словами Ірини Гурик, матері Героя Небесної Сотні Романа Гурика, вона пишається тим, що її син потрапив на сторінки книги поруч із визначними людьми.

  «Найбільше згадується той момент, коли він виходив з дому. Постійно в голові літає думка, а якби можна було щось змінити. І, з одного боку, якби знати, що можна було повпливати, але може це вже було написано, така була доля», – каже Ірина.

  Всього вийшло 300 примірників цієї книги. Перші 150 книг сьогодні потрапили до рук читачів, решта книг буде у навчальних закладах та бібліотеках міста. У продажі її не буде.

 •  

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!