У Франківську презентували “Притчі”, “начитані” мовою жестів

У вівторок, 5 липня, в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці прикарпатська письменниця Юлія Головчин презентувала дві книги – «Притчі». Це продовження двох попередніх частин, за які авторка була удостоєна премії імені Івана Франка в номінації «Література».

Четверта частина книги зведена у форматі відео. Таким чином авторка хотіла привернути увагу читача до проблеми людей з вадами слуху, тому відеокнига має сурдопереклад («начитана» мовою жестів).

«Я хочу дати можливість особливій категорії людей читати. В цьому і є унікальність цієї презентації. Кожна книга видається з якоюсь метою. Моя – навертає до Бога», – розповіла Юлія Головчин.

Довідка:

Юлія Головчин – українська письменниця і журналіст. Працює в одному із непростих, найдавніших і найскладніших жанрів – притчах. Однією з перших в Україні осучаснила цей жанр, зробила його цікавим і доступним як для молодих людей, так і для старшого покоління. Крім текстового варіанту «Притч Юлії Головчин», до кожної розповіді створено аудіо та відеосупровід. Лауреат премії Івана Франка в номінації «Література» (2014).

Нагадаємо, письменниця Катерина Бабкіна просить допомогти у створенні фільму про дітей з особливими потребами.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!