У Франківську розповіли, як змінилась робота Приватбанку після націоналізації та поділились планами на майбутнє

  • Як змінилася робота ПриватБанку після націоналізації, якою є ситуація із ліквідністю банку та які плани збираються втілити у 2017 році – про це під час прес-ланчу з нагоди Дня журналіста розповів сьогодні, 8 червня, директор Прикарпатської філії ПриватБанку Юрій Акуленко.

     

    За його словами націоналізація не принесла ніяких негативних наслідків для банку, а навпаки, дозволила працювати за державними програмами. Так, станом на травень 2017 року ПриватБанк є найбільш ліквідним банком України та №1за кількістю депозитів в Івано-Франківській області.

    DSC_0526

    «По-перше, саме напрацювання банку за 25 років роботи, а також націоналізація допомогли нам вийти на ті напрямки співпраці з державою, які були недоступні. Зокрема, програма «Теплі кредити», програми по роботі з бюджетними коштами тощо. По-друге, тепер ми можемо реалізовувати в державі технології, якими на сьогоднішній день володіє банк і які були створені нашими спеціалістами. Тобто ми готові давати наші продукти державі і зробити наші державні органи також сучасними», – каже директор Прикарпатського регіонального управління ПриватБанку Юрій Акуленко.

    Одним із досягнень банку керівники називають розвиток напряму співпраці із малим та середнім бізнесом. Окрім цього, націоналізація дозволила банку брати участь і в державних програмах.

    DSC_0515

    Юрій Акуленко наголосив, що банк не зупинятиметься на досягнутому, тому й надалі підвищуватиме якість обслуговування клієнтів. Також він поділився планами на майбутнє, серед яких розвиток Інтернет-банку Приват24 та навчання іванофранківців роботі з банківськими технологіями. Також фахівці планують працювати з державними програмами, які раніше для них були недоступні.DSC_0545

    Зокрема, представник ПриватБанку Леся Білан повідомила, що спільно з органами місцевого самоврядування вдалося зробити ряд проектів. Наприклад, оплата проїзду в тролейбусах за допомогою QR-коду.  Це зручно як для пасажирів, так і для керівництва, яке може відслідковувати таким чином пасажиропотік.

    DSC_0554

    Крім того, через QR-код можна оплачувати комунальні послуги. Щоправда, наразі це можуть зробити тільки споживачі ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «Думаю, до кінця 2017 ми переведемо максимум отримувачів комунальних платежів на оплату через QR-код. А зараз проходить експеримент на базі Львівської політехніки щодо створення студентського квитка. Якщо він буде вдалий, то вже з 1 вересня його запровадять в Івано-Франківських ВУЗах. Таким чином студенти отримають доступ до розкладу, журналу тощо», – підкреслила Леся Білан.

    DSC_0575

    А насамкінець іванофранківців закликали не потрапляти на гачки шахраїв, яких зараз багато на території області. Керівники ПриватБанку вкотре нагадали, що не можна ні за яких обставин повідомляти стороннім особами ані номер картки, ані пароль.

    DSC_0524

     

    DSC_0580

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!