У Франківську “Тепле місто” виділить 80 тисяч на реалізацію п’ятьох проектів

 • Сьогодні, 9 березня, в Івано-Франківську представили переможців весняної хвилі програми “Міські Ґранти” від платформи “Тепле Місто”.

  На весняну хвилю програми подалася рекордна кількість проектів – 36. Серед них обрали п’ять переможців, на реалізацію їхніх ідей виділять 80 тисяч гривень. Серед переможців “Всеукраїнський БарКемп з цифрової спадщини, Franyk edition”, облаштування майданчика для розвитку дітей з аутизмом, проект соціальної мультиплікації “Світ повний можливостей”, реставрація старовинних дверей на Незалежності, 29 та проведення виставки відреставрованих сакральних творів XVII-XIX cт.

  Анастасія Маліборська, представниця одного з проектів, що отримали виграш, розповідає, що втілити їхню ідею, а саме створення мульфільмів дітьми, дуже важливо:

  “У нас багато дітей, які дуже часто замкнені у собі. Діти хочуть знати, що світ готовий їх слухати. Там вони зможуть себе проявити та розвиватися”, – зазначає Анастасія.

   

 • «Міські Ґранти» – програма підтримки прогресивних міських ініціатив. Вона створена для активізації та посилення ініціатив, громадських організацій і середовищ, які ставлять за мету втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучати громаду до активної участі в процесах розвитку Івано-Франківська.

  Нагадаємо, “Тепле Місто” назвало переможців третьої хвилі конкурсу “Міські ґранти”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!