У Франківську відкрилось наукове містечко “Нова енергія”

 • 21 вересня відбулося урочисте відкриття наукового містечка «Нова Енергія» на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Організаторами та засновниками наукового містечка є громадська організація «Бюро розвитку інноваційних технологій» та кафедра енергетичного менеджменту та технічної діагностики ІФНТУНГ.

  Наукове містечко «Нова енергія» – це сучасна платформа для отримання знань та повноцінний розважальний навчально-тренінговий комплекс для дітей, молоді та дорослих, людей похилого віку, де вони зможуть ознайомитися з науковими досягненнями, новими розробками та новітніми технологіями у сфері енергетики, відновних джерел енергії (енергії сонця, води, вітру тощо). Головний вектор навчань та тренінгів – це роль енергії та енергоресурсів у житті людини.

  У науковому містечку всі охочі зможуть долучитися до науки через наочне та інтерактивне навчання, а також через експерименти на створених власноруч експонатах, що демонструють відновні джерела енергії в дії. Тут можна не лише повчитися, але і весело провести час зі своїми дітьми, позмагавшись, наприклад, хто більше згенерує енергії на велогенераторі чи надрукує спроектовану власноруч модель на 3D принтері, перемогти у змаганнях у віртуальній реальності.

  Для найменших відвідувачів розроблені спеціальні навчальні програми, під час яких діти віком від 6-7 років зможуть познайомитися та навчатися моделюванню відновних джерел енергії з використанням конструкторів LEGO, Horizon, Giga.

  Додатково при науковому містечку створено постійно діючий консультаційний пункт з питань енергоефективності та енергозаощадження, де професори та доценти університету проводитимуть тематичні майстер-класи та тренінги.

  Відкриття такого потужного наукового навчально-тренінгового комплексу є важливим не лише для мешканців Івано-Франківська, а і для нашого регіону в цілому, оскільки «Нова Енергія» є масштабною туристичною атракцією в регіоні для українців та іноземців.

  Раніше ми повідомляли, що наукове містечко відкриється навесні. Проте вкластись в анонсований термін у авторів проекту, очевидно, не вийшло.

  tyzer-1-1

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!