У Франківську відкрили пам’ятні дошки полеглим героям війни

 • Сьогодні, 12 жовтня, в Івано-Франківську відкрили анотаційні дошки воїнам, які загинули в зоні АТО – Володимиру Шарабуряку та Михайлу Погорєлову.

  Чоловіки були випускникам професійного ліцею автомобільного транспорту і будівництва. Тож дошки відкрили саме на його фасаді.

  “Я прийшла, щоб вшанувати пам’ять свого сина, який загинув на Сході. Щоб такі діти, як учні цього закладу, були вільними”, – каже пані Ольга, мати Володимира Шарабуряка.

  Також, розповідаючи про сина, вона згадує, що той ніколи не жалівся, хоча на фронті було дуже нелегко.

  За словами керівника прикарпатської поліції Володлимира Голубоша, загиблі залишаться в серцях побратимів як приклад людей, які чесно виконували свій обов’язок.

  Довідково: 29 травня 2014 року Володимир Шарабуряк разом з іншими бійцями івано-франківської спецроти міліції мав повертатись із зони проведення АТО на відпочинок. Близько 12:30, гелікоптер Мі-8МТ (борт «16») Національної гвардії України, на борту якого перебували прикарпатські правоохоронці, після злету з майданчику на горі Карачун, був обстріляний з лісосмуги та підбитий терористами з ПЗРК.

 • Під час падіння вибухнули паливні баки. Внаслідок події загинуло 12 чоловік: шість військовослужбовців Національної гвардії, серед яких двоє членів екіпажу і генерал-майор Сергій Кульчицький, та шість представників спецпідрозділу МВС України з Прикарпаття: старші лейтенанти міліції Петро Безпалько і Василь Семанюк, старший прапорщик Володимир Шарабуряк, прапорщик Володимир Лисенчук, старший сержант Віктор Яков’як і старшина Петро Остап’юк. Вижив лише штурман екіпажу Олександр Макеєнко, який впав на дерева до падіння вертольота.

  Михайло Анатолійович Погорєлов — молодший сержант, Міністерство внутрішніх справ України, 10-й батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Херсон». Загинув під час виходу колони з оточення поблизу Іловайська.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!