У Франківську владі допоможуть почути потреби малого і середнього бізнесу

 • Сьогодні, 18 серпня, в Івано-Франківську анонсували старт адвокаційної кампанії, мета якої – просування пріоритетів бізнесу до місцевої влади.

  Цю адвокасі-кампанію реалізовує громадський центр “Еталон” у партнерстві з ГО «Івано-Франківський регіональний центр» за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва і спрямована на кандидатів у депутати до Івано-Франківської міської ради та на міського голову.

  Триватиме вона майже три місяці та завершуватиметься наприкінці жовтня, напередодні виборів.

  «Цей проєкт відбувається у десяти містах України. В Івано-Франківську така акція проходить вдруге і вона дає змогу владі почути голос бізнесу. Потенційні депутати мають знати, що потребує бізнес, адже він є наповнювачем бюджету», – зазначає Леся Аронець, голова правління громадського центру «Еталон».

  За цей час перед організаторами стоїть завдання виявити потреби, запити підприємців Івано-Франківської міської громади, визначити проблеми малого та середнього бізнесу, із вирішенням яких може допомогти влада на місцевому рівні.

  Також хочуть сформувати консолідовану позицію міської бізнес-спільноти та виробити спільні пропозиції від бізнесу до влади.

 • «Важливо знати, що турбує місцевий бізнес і допомогти в комунікації підприємців та влади. Це важливо зробити на етапі виборчої кампанії, щоб люди, які прийдуть до влади вже знали, які конкретні питання бізнесу потребують вирішення міською владою. Адже, якщо проаналізувати програми політиків, вони або взагалі оминають чи не найвагомішого «годувальника» міста – малий і середній бізнес, або обмежуються загальними формулюванням»,– пояснює голова правління громадської організації “Івано-Франківський регіональний центр”, керівниця адвокасі-кампанії з просування пріоритетів івано-франківського бізнесу до владиНаталія Кобильчак.

  Адвокасі-кампанія має на меті сформувати конкретні пропозиції від бізнесу до прийдешньої влади, сфокусувати увагу кандидатів цьогорічних місцевих виборів на потребах та запитах малого і середнього бізнесу, донести ці потреби до прийдешньої влади. Також вони хочуть забезпечити врахування проблематики бізнес-спільноти тими політичними силами, представники яких прийдуть до влади.

  Для того, щоб краще розібратися у тому, що цікавить бізнес Івано-Франківська, планують провести кілька зустрічей із підприємцями у форматі фокусгруп.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!