У Франківську визначили кращих школярів-футболістів

• Впродовж трьох тижнів на футбольних полях Івано-Франківська тривав другий етап Всеукраїнських змагань між школярами «Шкіряний м‘яч».

Цьогоріч 66 команд змагались у трьох вікових категоріях. Так, в змаганнях наймолодших футболістів, юнаків 2008 року народження третє місце вибороли учнів ЗШ №25, на другій сходинці учні ЗШ №22, а перемогу у цій віковій категорії здобули учні загальноосвітньої школи №10.

В матчах серед школярів 2007 року народження змагались 22 загальноосвітні школи міста. Третіми фінішували учні ЗШ №10, другими стали учні ЗШ №25, а перемогу здобули юні футболісти ЗШ №28. Про це повідомляють на сторінці департамент молодіжної політики та спорту.

Останніми на старт змагань вийшли юнаки 2006 року народження. Боротьба та напруга в матчах була дуже потужною і в підсумку третя сходинка за гравцями ЗШ №28, друге місце здобули учні УГ №1, а чемпіонами стали майбутні зірки футболу 10 школи.

«Такі змагання є чудовим стартом для юних футболістів. Кожен з теперішніх зірок футболу України колись також грав на призи «Шкіряного м‘яча» і це додатковий мотиватор для дітей. Вірю, що кожен з них в майбутньому гратиме у найбільших командах нашої країни», зазначив директор Департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко.

Світлина від Департамент молодіжної політики та спорту.