У Франківську за добу одружили ювілейну тисячну пару молодят

  • 4 лютого минулого року в Івано-Франківську в міській Ратуші перша пара молодят долучилась до проекту «Шлюб за добу». З кожним днем популярність його зростає і все більше закоханих створюють молоду сім’ю за 24 години.

    Сьогодні, 3 серпня, у Ратуші побралася 1000-на пара. Для молодят Юрія та Ольги зробили деякі виключення у зв’язку з ювілеєм події. Приміром, свідоцтво про одруження вручили на оглядовому майданчику. Привітав молодят з серйозним кроком в їхньому житті міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

    «Я тішусь, що наша Ратуша знову стала осередком створення нової української сім’ї. Колись тут брали шлюб, і ми відновили цю традицію. Це досить символічно, адже Ратуша – серце нашого міста», – підкреслив Руслан Марцінків. Молодятам він презентував фоторамку для збереження найтепліших спогадів та моментів.

    Як розповіла керівниця КП «Центр розвитку міста і рекреації» Руслана Василюк, зараз підприємство організовує церемонії лише в Ратуші. Проте після реконструкції парку планують використовувати у повній мірі також його територію, обдумувати цікаві, незвичайні локації.

    До слова, тисячна пара молодять оплатила лише стандартну послугу реєстрації шлюбу, а організація церемонії – коштом комунального підприємства. Такими ж пільгами користуються учасники АТО, які вирішили скористатись послугою «Шлюб за добу» саме в «Центрі розвитку міста та рекреації».

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!